سرخط خبرها
خانه / کتابهای انگلیسی

کتابهای انگلیسی

کتابهای انگلیسی

شرح ماجرای نابودی بن لادن از زبان مامور اطلاعات امریکا

شرح ماجرای نابودی بن لادن از زبان مامور اطلاعات امریکا

یک مامور ویژه اطلاعات امریکا «شیردریایی» راجع به کشتن اسامه بن لادن تروریست شماره یک و رهبر گروه القاعده در کتاب خاطرات خود نوشته است.به گزارش کردگزاف، یک مامور ویژه اطلاعات امریکا «شیردریایی» راجع به کشتن اسامه بن لادن تروریست شماره یک و رهبر گروه القاعده در کتاب خاطرات خود نوشته است. به گفته روزنامه دیلی این کتاب

ادامه نوشته »

کتاب حسابداری مالی

کتاب «حسابداری مالی یا Financial Accounting» نوشته سه تن از استادان ممتاز دانشگاه هارورد {Robert Libby، Patricia A. Libby و Daniel G. Short} که یکی از بهترین کتاب های درسی در زمینه محاسبه مالی میباشد. این کتاب در بسیاری دانشگاه های برتر جهان از جمله هارورد، پرینستون، ستنفورد و دانشگاه های آمریکایی بیروت و کابل در مقطع کارشناسی ارشد کسب و کار (MBA) به عنوان جزوه درسی تدریس میشود.این کتاب با بسیار سادگی مفاهیم حسابداری مالی را تشریح داده است که حتی اگر با مفاهیم اولیه حسابداری هم آشنایی نداشته باشید، میتوانید از آن بخوبی استفاده ببرید.

ادامه نوشته »

نامه نگاری تجاری

در ضمیمه این پست یک پیوندی از یک فایل فشرده شده را گذاشته ام که حاوی 500 نامه اداری اعم از بانکداری، تجارت، معاملات تجارتی و اداری، حقوقی وغیره میباشد. این نامه ها به زبان انگلیسی نگاشته شده اند و خیلی مفید و بدردبخور اند. فایل فشرده شده حاوی اینها را از پیوند ذیل بدست آرید.

ادامه نوشته »